Siuntinių pristatymas

Užsakytos prekės pristatomos DPD Lietuva kurjerių paštu, bet kuriuo adresu Lietuvoje. Atskiru susitarimu siuntinys gali būti pristatomas ir į kitas šalis. Šiuo atveju prašome teirautis dėl siuntinio pristatymo į pageidaujamą šalį sąlygų ir kainos.

Siuntų pristatymo kaina priklauso nuo bendro siuntinio svorio ir pasirinktų pristatymo sąlygų. 

Kiek pristatymas kainuos Jums, yra parodoma prekių krepšelyje. Prieš patvirtinant užsakymą, prašome į tai atkreipti dėmesį. Patvirtindami užsakymą Jūs tuo pačiu patvirtinate, kad sutinkate ir su šia siuntinio pristatymo kaina.

Siuntinio pristatymo kaina yra tik ta kaina kurią reikia sumokėti kurjeriui už pristatymo paslaugą ir jokiu būdu nėra kaip nors padidinta. Mes nuolatos dedame visas pastangas, kad pristatymo kaštai būtų kuo mažesni.

Užsakytos prekės išsiunčiamos kitą darbo dieną po apmokėjimo gavimo dienos. Didžiuosiuose šalies miestuose siuntiniai dažniausiai pristatomi kitą darbo dieną. Kitose vietovėse siuntinio pristatymas gali užtrukti iki 2 darbo dienų.

 

Kurjeris susisieks su jumis ir suderins patogiausią siuntos pristatymo laiką. Siuntinių pristatymas į Neringą gali užtrukti ilgiau ir yra brangesnis. Prašome atkreipti į tai dėmesį prieš patvirtinant užsakymą.

 

Galimi pristatymo būdai:

DPD Lietuva kurjerių paštu

Nemokamas pristatymas Vilniaus mieste

 

Gavę apmokėjimą ir išsiuntę siuntą, informuosime Jus atskiru elektroniniu laišku kuriame pateiksime siuntos nuorodą, kurios pagalba galėsite sekti siuntinio pristatymo eigą internete.

 

Šią nuorodą Jūs taip pat galėsite rasti parduotuvės skyrelyje "Mano sąskaita -> Mano užsakymai -> peržiūrėti".

 

Atkeipkite dėmesį į tai, kad kiekvienam užsakymui (siuntiniui) pateikiama atskira nuoroda!

 

Jei pageidaujate užsakyti prekes kurių tuo metu sandėlyje nėra, prašome susisiekti su mumis ir mes Jus informuosime apie numatomą tiekimo terminą atskiru pranešimu (e-paštu).

 

Susiekite su mumis jei iškilo papildomų klausimų ar neaiškumų dėl siuntų pristatymo.


Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

Naujienos

Šiuo metu nėra naujų straipsnių